“Me Xhixhën kuptohem shumë mirë”, Patrik: Jam i fokusuar, shkojmë për një tjetër titull

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 17, 2023 | 15:30

“Me Xhixhën kuptohem shumë mirë”, Patrik: Jam i fokusuar, shkojmë për një tjetër titull

Braziliani Patrik shënoi dopietë në Kupë përballë Lushnjës. Pas fitores, ai është shprehur se ndjehet shumë mirë në ekip dhe do të ndihmojë Tiranën që të shpallet sërish kampione.

patrik

“Ndjehem shumë mirë këtu dhe të gjithë më ndihmojnë në stërvitje, shpresoj të bëj më shumë gola dhe të ndihmoj ekipin. Jemi të përqëndruar për të luajtur ndeshje të mira. Jam shumë i fokusuar për të ndihmuar Tiranën që të fitojë sërish kampionatin.  Me Xhixhën kuptohem shumë mirë por ashtu ashtu dhe me Hasanin”, u shpreh Patrik në një pronocim për Oversport.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"