Më të lumtur se kurrë në krahët e njëri-tjetrit, Uanda Nara dhe Mauro Ikardi ndajnë fotot e fundit nga Stambolli

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 31, 2023 | 18:28

Më të lumtur se kurrë në krahët e njëri-tjetrit, Uanda Nara dhe Mauro Ikardi ndajnë fotot e fundit nga Stambolli

Uanda Nara dhe Mauro Ikardi kanë arritur të rigjejnë qetësinë në çift, pas furtunës që kaluan për muaj të tërë.,fn,f

Këtë e konfirmojnë edhe fotot e fundit që çifti ka shpërndarë nga Stambolli, aty ku jetojnë që prej kohës kur sulmuesi u bashkua me Gallatasarain.

“Telenovela ime turke e preferuar”, shkruan Uanda në foton e shpërndarë me Ikardin.
WhatsApp Image 2023-03-31 at 18.03.31 (1)

Më pas edhe ish-futbollisti i Interit ka publikuar dy foto me bashkëshorten e tij.WhatsApp Image 2023-03-31 at 18.03.31 WhatsApp Image 2023-03-31 at 18.03.30

Të dy janë shfaqur shumë të lumtur me njëri-tjetrin, teksa vetë Uanda ka deklaruar pak ditë më parë se kanë sqaruar gjithçka dhe vijojnë të duhen njësoj si në fillim.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"