Më s*ksi se kurrë, muza sllovake nuk përmbahet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 12, 2024 | 11:21

Më s*ksi se kurrë, muza sllovake nuk përmbahet

Me 4.4 ndjekës në “Instagram”, Luçia Javorçekova mbetet ndër modelet më të preferuara në rrjetet sociale.

bandicam 2024-05-12 10-51-14-259

Bukuroshja sllovake, e cila ishte ndër muzat më të komentuara gjatë Kampionatit Botëror “Rusi 2018”, vijon të mbetet mes femrave më seksi në planet dhe këtë e konfirmojnë më së miri postimet e saj në “Instagram”.

bandicam 2024-05-12 10-51-31-045

Modelja shfaqet në topformë në foto dhe video të nxehta.

bandicam 2024-05-12 10-51-48-421

bandicam 2024-05-12 10-51-54-125

bandicam 2024-05-12 10-52-01-694

bandicam 2024-05-12 10-52-11-229

bandicam 2024-05-12 10-52-23-377

bandicam 2024-05-12 10-52-27-767

bandicam 2024-05-12 10-52-43-673

bandicam 2024-05-12 10-52-39-318

bandicam 2024-05-12 10-52-49-613

bandicam 2024-05-12 10-53-04-780

bandicam 2024-05-12 10-53-40-691

bandicam 2024-05-12 10-53-26-717

bandicam 2024-05-12 10-54-13-239

bandicam 2024-05-12 10-54-07-340

bandicam 2024-05-12 10-54-27-757

bandicam 2024-05-12 10-54-31-552

bandicam 2024-05-12 10-56-21-650

bandicam 2024-05-12 10-56-30-517

bandicam 2024-05-12 10-56-36-642

bandicam 2024-05-12 10-56-43-961

bandicam 2024-05-12 10-57-05-288

bandicam 2024-05-12 10-57-22-443

bandicam 2024-05-12 10-57-27-464

PANORAMASPORT.AL

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"