Më se*si se kurrë, tifozja kroate ndez rrjetin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 29, 2024 | 23:53

Më se*si se kurrë, tifozja kroate ndez rrjetin

Ivana Knoll vijon të mbetet në qendër të vëmendjes si një prej modeleve më të ndjekura në rrjetet sociale.

111

Tifozja seksi e Kombëtares Kroate është tepër aktive në “Instagram”, aty ku provokon gjithnjë më foto dhe video të “nxehta”, duke marrë komplimente të shumta nga 3.1 milionë ndjekësit e saj.

2222 3333

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"