Mbrojtësi i Interit, Darmian: Kieza i madh, reaguam si duhet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 27, 2023 | 17:52

Mbrojtësi i Interit, Darmian: Kieza i madh, reaguam si duhet

Mateo Darmian, mbrojtësi i Interit, foli për “DAZN” duke vlerësuar rivalët, por edhe përgjigjen e dhënë nga zikaltrit në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Juventusit.

DARMIAN

“Të gjithë ne i dimë cilësitë e Kiezës dhe e dimë që ai është një lojtar i madh. I gjithë Juventusi është ekip i madh, por ne qëndruam në lojë.

Kemi reaguar mirë pas golit të pësuar dhe e dinim se duhet të vazhdonim në atë Darmian mënyrë”, u shpreh veterani i zikaltërve.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"