LISTA E LOJTARËVE/ Pak afrime në Fier, shumë kureshtje për Apoloninë e re

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 1, 2023 | 17:33

LISTA E LOJTARËVE/ Pak afrime në Fier, shumë kureshtje për Apoloninë e re

Apolonia ka qenë ndër skuadrat që ka bërë më pak ndërhyrje në merkato për këtë edicion në Kategorinë e Parë. Fierakët, nën drejtimin e trajnerit spanjoll Jeraj Rodrigez, kërkojnë të jenë protagonistë për ngjitjen.

flamurtari apolonia

Megjithatë, janë vetëm Ekoro dhe Krasniqi që regjistrohen si afrime për të përforcuar skuadrën nga fierakët në këtë edicion, ndërsa ka pasur shumë largime, pasi u kanë dhënë lamtumirën Labaran, Çibuike, Omeh, Harunio, Çijioke dhe në fund edhe Gjata.

apolonia (1) aplonia merkato (1)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"