LIGA E EUROPËS/ Në fushë Roma, Liverpuli dhe Atalanta e Gjimshitit. Njihuni me përballjet e sotme

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 30, 2023 | 8:46

LIGA E EUROPËS/ Në fushë Roma, Liverpuli dhe Atalanta e Gjimshitit. Njihuni me përballjet e sotme

Sot rikthehet Liga e Europës me 32 skuadra që do të përballen në ndeshjet e vlefshme për fazën e grupeve në raundin e 5-të.

UEFA-Europa-League-BT-Sport-VPN

Në fushë do të zbresin gjigantët si Liverpuli, Roma dhe Atalanta e kapitenit të Kombëtares, Berat Gjimshiti. Në fushë do të jetë edhe Qazim Laçi me Sparta Pragën dhe Granit Xhaka me Bajer Leverkusen.

NDESHJET

GRUPI A

FREIBURG-OLIMPIAKOS ORA 18:45

TSC-WEST HEM ORA 18:45

GRUPI B

AEK-BRAJTON ORA 18:45

MARSEJË-AJAKS ORA 21:00

GRUPI C

SPARTA PRAGË-BETIS ORA 18:45

REJNXHËRS-ARIS ORA 21:00

GRUPI D

STURM GRAZ-RAKOV ORA 18:45

ATALANTA-SPORTING ORA 18:45

GRUPI E

LIVERPUL-LASK ORA 21:00

TULUZ-UNION SG ORA 21:00

GRUPI F

MAKABI-REN ORA 18:45

VIJAREAL-PANATHINAIKOS ORA 21:00

GRUPI G

SHERIF TIRASPOL-SLAVIA PRAGË ORA 21:00

SERVETE-AS ROMA ORA 21:00

GRUPI H

HAKEN-BAJER LEVERKUSEN ORA 21:00

MOLDE-KARABAG ORA 21:00

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"