LIGA E EUROPËS/ Atalanta e Gjimshitit kërkon kualifikimin, në fushë dhe Roma e Liverpuli. Njihuni me sfidat e sotme

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 9, 2023 | 9:25

LIGA E EUROPËS/ Atalanta e Gjimshitit kërkon kualifikimin, në fushë dhe Roma e Liverpuli. Njihuni me sfidat e sotme

Liga e Europës luan mbrëmjen e sotme sfidat e raundit të katërt në grupe, me shumë skuadra që synojnë të mbyllin objektivin e kualifikimit.

Europa

Në orën 18:45, Roma luan në transfertë me Slavian e Pragës dhe do të synojë me çdo kusht tre pikët për të mbyllur çështjen e kualifikimit.

Në po të njëjtën orë, Liverpuli do të tentojë të njëjtën gjë përballë Tuluzës në Francë.

Atalanta e Berat Gjimshitit luan përballë Sturm Grazit në shtëpi dhe nëse fiton do të jetë gjithashtu e kualifikuar, ndërsa Sparta e Pragës e Qazim Laçit ndeshet në transfertë me Rejnxhërsin.

NDESHJET:

AJAKS – BRAJTON 18:45

LASK – ROJAL UNION 18:45

MAKABI HAIFA – VIJAREAL 18:45

KARABAG – BAJER LEVERKUSEN 18:45

REN – PANATHINAIKOS 18:45

SERVETE – SHERIF TIRASPOL 18:45

SLAVIA PRAGË – ROMA 18:45

TULUZË – LIVERPUL 18:45

AEK – MARSEJË 21:00

ATALANTA – STURM GRAZ 21:00

BETIS – ARIS 21:00

FRAIBURG – TSC 21:00

HAKEN – MOLDE 21:00

REJNXHËRS – SPARTA PRAGË 21:00

SPORTING – RAKOV 21:00

UEST HEM – OLIMPIAKOS 21:00

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"