Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 3, 2023 | 8:12

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama

Partizani “pret” Vllazninë, Kolela: Sulmit i duhet kohë

Shënoi golin e parë, Lushkja: Tirana nuk gabon për titullin

Kukësi feston me 5 gola, Apolonia shkon pa rezerva

Surprizë te Laçi, rikthehet Gentian Selman

“Spastrimet”, Josa: Aralica dhe Vulaj jashtë planit

Mihaj: Silvinjo ndryshe, luftojmë për Europianin

Juvja eliminon Hysajn, finalja kalon nga Interi

Lautaro-Çalha kërcënojnë, Kaka: Fiton Milani 2-1

Reali fiton mes panikut, Barça ka objektiv 100 pikët

Mbape thyhet dhe mungon 3 javë, humb Bajernin

Nagelsman: Kanselo bëri mirë që nuk më dëgjoi

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

 panoramaaa

Vendimi i qeverise/ Shtëpitë pa legalizim, 6 muaj afat për ofertën

Çështja “McGonigal”, Edi Rama shmangu interpelancën në Kuvend, ia delegoi Spiropalit, Kongresi i SHBA nis hetimin

Meta: Gjithë Shqipëria do jetë aty ku duhet më 11 shkurt, protesta për tronditjen nga skandali

Pinguli: Unifikimi i akcizës së birrës rrezikon 800 familje të mbeten pa punë

Grupet kriminale “monitorojnë” rrugët, çmontohen 20 kamera

Tragjedia në malin e Tomorrit, 3 ushtarët që rrëmbeu orteku në 3 shkurt 1988

“Njeriu nuk vdes po të ketë bërë gjëra me vlerë kur ka qenë gjallë, veçanërisht s’vdesin poetët”

OPINIONE

Skandali me MCGonigal: Përtej Rusisë, Katari? GENC BURIMI

Politika banale dhe “Luizi e Kiara, si llokum me arra”/ MARTIN LEKA

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"