Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 11, 2024 | 8:08

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

gazeta231-433x300

 

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

gazeta24

Titujt kryesorë:

“Kemi eksperiencën e duhur, edhe një pikë në start nuk është keq”-Hysaj: Presioni tek Italia, tentojmë kalimin e grupit

Mbrojtësi u përgjigjet kritikave: Jam prej 12 vitesh në Serinë A, jap gjithçka në Europian

Hoteli në Gjermani, Shqipëria zgjedh më shtrenjtë sesa Italia

Nga Asani te Ronaldo dhe rekordi i Interit, pikantet e Europianit

Kapelo zbulon defektet, De Biazi: Silvinjo ka punuar me… maestro

STAFI KUQEZI/ Salihi spiunon “Axurrët”, Zabaleta: Gati për çdo detaj

Ermir Lenjani: Shqipëria i mund italianët

Tirana firmos me 3 mbrojtës, Latifi drejt largimit

Partizani e nis me mungesa, Brdariç: Si e dua Vllazninë

Egnatia prezanton Regi Lushkjen, vjen edhe një azer

Fylkryg-Rydiger, plas grushti te Gjermania

Botërori i Klubeve fut në sherr Ançelotin me Realin

Spanja me plan të qartë, kroatët habiten për birrat

Mbape tremb Francën, Holanda “poker” Islandës

Kamerierë robotë, Anglia mes luksit dhe “çmendurisë”

Berardi pranë Juves, Milani tenton Rabionë

ANALIZE STATISTIKORE

Sulmi si bonus, por kyçi është mbrojtja!/ Nga EDUARD ZALOSHNJA

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

gazeta13

Titujt kryesorë:

Parlamenti i BE/ “Ndarja” e re e Europës, fituesit e humbësit e zgjedhjeve

Denoncoi me emër zyrtarët e korruptuar, Arlind Qori: Guximin e marr nga e vërteta, nuk më step asnjë kërcënim

Beleri zgjidhet eurodeputet i Greqisë, drejt dorëheqjes nga mandati i kreut të Bashkisë së Himarës. Telefonata e Mitsotakis

Rama me Osmanin: Çfarë do e nxirrte Kosovën nga kurthi i Beogradit

Lista/ Skema, si do të ndahet fondi i kompensimit për pronarët

Lidhja e Prizrenit, cilët ishin hartuesit e programit politik dhe tri detyrat

DOSSIER

“Më pajisni me vizë që të shoh Shqipërinë”, kërkesa e kongresmenit Kennedy për misionin shqiptar në OKB

OPINION

Zbulo prirjen tënde!/ NGA ZHAKLINA DHAMO

“Idiotët”/ NGA BEN ANDONI

Sfidat e BE-së pas zgjedhjeve 2024/ NGA BESIM MULAJ

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"