Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 27, 2024 | 8:05

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

MixCollage-27-May-2024-07-07-AM-2999-433x300

 

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

gazeta211

Titujt kryesorë:

EGNATIA, SUPER-KAMPIONE! Rrogozhinasit në histori, thyejnë Partizanin dhe fitojnë për herë të parë titullin

Heroi Tetova: Çelësi ishin duelet në mesfushë, merituam gjithçka

Do të arkëtojnë 1.2 milionë euro, Demrozi: Besoja te të dy trofetë, Partizani nuk na trembi

Olsi Rama sulmon arbitrin anglez: Erdhi për pushime, skema na shkatërroi

KOMBETARJA/ Dita e listës kuqezi, Silvinjo ka ende dilema

Elbasani ofertë Najdovskit, Tirana pret… trajnerin FQ.7

Duro, derbi me Dajën në Suharekë

Luiza Gega, dopietë ari në Ballkanikun e atletikës

Interi e mbyll me barazim, ja verdiktet në Itali

Juvja e treta, Vlahoviç: Vitin tjetër për titull

Barça feston në Sevija, Reali i përulet Krosit

Perla e Xhakës i dha kupën, Graniti: Sezon ëndrrash

BASKETBOLL MESHKUJ/ Nuk u mund kurrë, Besëlidhja fiton titullin historik

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

gazeta113

Titujt kryesorë:

INVESTIMET NE BREGDET/ Zef Preçi: Pronat po shtetëzohen për “strategjikët” dhe njerëzit e krimit

Së shpejti në treg “Birra Gold”, sipërmarrësi Irfan Hysenbelliu dhe stafi i fabrikës testojnë shijen e re

“Koha është tani”, Edi Rama fton shqiptarët e Italisë: Kthehuni, ju jeni fuqia më e madhe e kthimit të Arbërisë së vjetër e Shqipërisë së re

Legalizimet/ Emrat e 342 pronarëve të rinj në Tiranë e rrethe

Provimet/ Licenca, 327 mësuesit e Gjuhës Angleze në testim

Liri Rasha, 50 vite në skenë si pasaporta artistike e Dibrës

DOSSIER

“Atentatorit iu mor goja, e shqiptoi ngadalë ‘formulën kanunore’”, si i shpëtoi Zogu atentatit para Parlamentit

OPINION

Pse i mbajmë “të ndershëm”, bastardët?!/ BEN ANDONI

Srebrenica, damka e gjenocidit për Millosheviç- (ët)izmin!/ NGA PIRO AHMETAJ

Rama në Milano foli në… “edramisht”!/ NGA XHEVAT MUSTAFA

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"