Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 24, 2024 | 8:05

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

 

MixCollage-24-May-2024-07-09-AM-9291-433x300

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

p-sport9

Lika: Partizani dominues, është favorit për titullin

Altin Lala: Gjimshiti si vera, prisni dy surpriza në listën e Silvinjos

Skënderbeu dhe Vllaznia, duel për qejf dhe ca para më shumë…

Elbasani e ka seriozisht, ofertë edhe Lorenc Trashit

FIFA nuk toleron, Tirana bllokohet sërish

Flamurtari i ri, në “duart” e Artim Pollozhanit

Panik për 3 çiklistë, rrëzohen në Kuç-Qeparo

Ikën Ksavi, Barcelona akord me Hansi Flik

Nga Juvja te Juvja, për Motën ishte e ‘shkruar’

Lautaro tremb Interin, në lojë 12 milionë euro

Milani pakt me Fonsekën, 2 yje mund të ikin

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama4

ABUZIMI NE LUSHNJE/ “Gjyqtarë e prokurorë në konflikt interesi”, denoncimi: Prona e babait u kthye në një pallat 12-katësh

Aktiviteti në resortin luksoz në Vlorë, BIRN: KPK nuk zbaton vendimin gjyqësor, fshehu sponsorin e vet privat

“Shumë marka shqiptare mund të zhduken”, prodhuesit e birrave kërkojnë në GJK shfuqizimin e pjesshëm të ligjit për akcizën

OKB miraton rezolutën për gjenocidin e Srebrenicës

Njohja, ISSH gati ndryshimet në ligj për vitet e punës deri në ‘90-n

U kërcënua, por Xhelal Juka s’pranoi të dilte nga loja”, historia e ndeshjes së 15 majit 1951

“Shkodra të jetë kryeqytet”, propozimi i Mustafa Krujës më 1924-ën, edhe pse Noli e Gurakuqi ishin kundër Tiranës

OPINIONE

“O sa mirë” apo “o sa turp” me qenë shqiptar!?/ XHEVAT MUSTAFA

Torollepsur bukur/ EDISON YPI

Në Ditën Ndërkombëtare të Familjes/ MIMOZA DAJÇI

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"