Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 21, 2024 | 8:02

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

gazetat6-433x300

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

p-sport6

Hafizi: Vllaznia gaboi me lojtarët dhe vendin e dytë

“Bomba” e merkatos së Partizanit, Vijarreali do Magetin

Idrizi: Skuadra u sulmua në Laç, arbitri ndërpreu lojën vetëm kur i fyen… gruan

Tirana, në skenë për stolin del edhe Qatip Osmani

Mandela, Dinamo merr bomberin e Kategorisë I

Skënderbeu, “bingo” me Rashicën dhe Liçon

“Ethet” e listës për sulmin, Manaj dhe Cikalleshi në majë

Juvja “mërzit” Motën, në skenë del edhe Barça

Skuadra s’preket, Marota vazhdon projektin tek Inter

Ibra ndez verën kuqezi, 3 vendime për Milanin

Rojs “kërcënon”, Reali përgjigjet me rekordet e Karlos

Gjashtë tituj në fund, shifrat e makinerisë “Siti”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panora

DOSJET E DREJTESISE/ ‘Vetingu i domosdoshëm’, SHBA: Koha për hapa më të vështirë!

Përgjimet, plani për eliminimin e vëllezërve Bami. Nga Ndoka te Martinaj dhe Shullazi, rolet e bosëve të krimit në atentat

“Drejtësia është një ‘grykë zjarri’”, paralajmërimi i Edi Ramës për “parazitët që ushqehen në trupin e shtetit”

BSH “mbyll dyert” Kosovën! për mikrofinancën e kredive të shpejta, s’do ketë licenca të reja

Lista e re, dokumentet për të marrë kompensimin e pronës

Rezoluta: 21 maji të shpallet “Ditë Përkujtimore e Qëndresës kundër Regjimit Komunist”

“Të burgosurit mjekoheshin pa kushte sanitare, udhëheqja kishte një klinikë e posaçme dentare”, rrëfimi i doktorit

OPINIONE

OKB 23 maj, Shqipëria të jetë determinuese edhe për Kosovën/ TRITAN SHEHU

Dëshpërimi, s’është më ushqim as në opozitë?! BEN ANDONI

Për Bubulinën, apo për heroinën? ÇAPAJEV GJOKUTAJ

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"