Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 20, 2024 | 8:01

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

gazeta39-433x300

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

gazeta29

Titujt kryesorë:

Partizani-Dinamo, Shehi në sulm: Titulli është i yni

Të kuqtë duan të rikthehen te triumfi pas 40 ditësh, trajneri “nxehet” para derbit

Mehmeti përgatit kurthin: Do të doja të luhej në… “Air Albania”

Gjimshiti madhështor, Muçi dhe Rroca rigjejnë golin

Dopio-Rashica, Skënderbeu tregon forcën në Kukës

Teuta-Vllaznia, Osmani beson: E kalojmë krizën

Flamurtari sfidon Elbasanin, Dede: S’ndalemi

Memushi nuk do barazim, Nevili: Tregojmë sa të vërteta kanë qenë dy ndeshjet e para

Tirana shkatërron Partizanin, finale me Flamurtarin

Lushnja-Besa “zjarr”, Apolonia do vendin e katërt

Juvja harron si fitohet, ndalet edhe në Kaljari

Ançeloti kundër Ksavit, e fundit për një trofe

Pioli thuajse i ikur, as derbi nuk e ndihmon dot

Nagelsman rinovon me Gjermaninë, Zidan afër Bajernit

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

gazeta111

Titujt kryesorë:

Zhdukja e nepotizmit/ Meta përplaset me Kryemadhin: Partia e Lirisë, jo biznes familjar

Protestuesit hedhin molotov para bashkisë, SHBA-BE dënojnë dhunën: Politika ta refuzojë!

E rrëmbyen dhe fshehën nipin, gjykata lë në burg gjyshin dhe kunatin

Legalizimet, lista me familjet që kanë gati lejet në 6 qytete

Kujtimet e Hamit Keçit/ Kur arti nuk mëson dot nga dëshmitë historike

PERSONAZH

E martuar dhe me të dashur? E vërteta e jetës private të Egla Cenos.

Prapaskena e arrestimit të VIP-ave në Zvicër

Nga shtatzenia, tek armiqesite e krijuara ne “Big Brother”, rrefehet Sara Gjordeni.

Adelina Tahiri pajtohet me burrin milioner

Vera Grabocka, me çantë 30 mijë euro në të përditshmen e saj

OPINION

Spiralja e rrezikshme e përshkallëzimit/  NGA DITMIR BUSHATI

Nënën mund ta zëvendësojë edhe ujkonja, po shoqërinë nuk e zëvendëson dot kush/ NGA ÇAPAJEV GJOKUTAJ

Reformimi burgjeve si institucione të disiplinës dhe riedukimit/ NGA GËZIM TUSHI

 

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"