Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 29, 2024 | 8:04

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

20

“Turi” i forcës, Tirana luan sezonin në 5 ndeshje

Vllaznia jep 10 milionë lekë premio, Smajli: I mposhtim bardheblute

Vetëm një trajner për titullin, Shehi kërkon të prishë “mallkimin”

Flamurtari bën plane për “play off”-in, Deliaj pëlqen… Laçin

Bano: Lushnja e ftohur, të ndiqet modeli i Egnatias

Golat ndërkombëtarë, 3 sulmues në “garë”

Kupa vendoset në derbi, Tirana sfidon Partizanin

Inter jashtëtokësor, vë njërën dorë te titulli

Bomberi universal, ja sekretet e rilindjes së Dushan Vlahoviçit

Leao: Me Milanin një pakt dashurie, Ibra thelbësor

Kejn dhe Sane, Bajerni ka një dyshe monstruoze

Ançeloti për një rekord, Laporta i lutet Ksavit

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

19

SAMITI I UKRAINES/ “Rusia kërcënim për paqen në botë”, prapaskenat për deklaratën finale

“Putini është si Hitleri, mund t’ju hedhë raketa”, Zelensky në Tiranë: Do prodhojmë armë të përbashkëta. Rama: Praglufte!

Aleks Soros në delegacionin shqiptar, Berisha thirrje Kongresit amerikan: Ndalo me ligj veprimtarinë e tij!

Qëllon për vdekje 40-vjeçarin dhe më pas vret veten

Rritet masa e përfitimit për mijëra pensionistë

Budina, nga njësitet guerile te postet e larta në ushtri

Dokumenti, si u manipulua ngjarja për më shumë se 70 vite për vrasjen e “Heroit të Popullit” Nik Ndreka

OPINIONE

T’i gjuash ëndrrat me gurë/BEN ANDONI

Si mund të ecim përpara/ DR. INXH. STEFAN PINGULI

“Letër e padërguar”/ BEHAR GJOKA

 

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"