Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 28, 2024 | 8:04

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

MixCollage-28-Feb-2024-07-08-AM-5910-433x300

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

9

Ledio Pano: Partizani nuk bind, luhatje të pafalshme

Vllaznia në duart e dy Osmanëve, Shkodra ëndërron me titullin

Agim Fagu, “Europa” e basketbollit shqiptar/ Nga BESNIK DIZDARI

Gvozdenoviç: 2 Takaj nuk e bën asnjëherë… trajnerin

Mema: Tirana rrezikon, Fagu duhet mbështetur

Dueli Red Bull-Ferrari dhe shumë risi, F1 gati për startin

Baste me Asllanin, Fratezi: Do të më vriste nëse…

Rui Kosta prezanton Bajramin, Çelsi sakrifikon Brojën

Pioli, klubi i vendos 3 kushte për stolin

Nga kontrata te golat, arsyet e krizës së Kiezës

“Përbindëshi” Haland, i shënon pesë gola Lutonit

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

8

ISH-KRYEBASHKIAKU/ U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet nga burgu Vangjush Dako

“Blindohet” Tirana, Zelensky dhe Rama sot bashkërendojnë Samitin e Ukrainës. Çfarë do të ndodhë dy ditë në kryeqytet

“Amnistia”, një hap larg miratimit në Kuvend. PS tërheq amendamentin e GJKKO, PD e mirëpret

SHBA: Forcim i bashkëpunimit rajonal ndaj krimit dhe korrupsionit

Ndihma ekonomike, listat me përfituesit në Tiranë

Dhurata e rilindësve për Sulltan Abdyl Hamitin II

Masakra, çfarë ndodhi natën e 28 shkurtit ‘44, kush ishin 4 të rinjtë që u pushkatuan në Tiranë

OPINIONE

Lepuri i vogël në ferrën e madhe/ GENC POLLO

Samiti për Ukrainën, gjetje e mençur dhe sfidë serioze e RSH/ GJENERAL PIRO AHMETAJ

 

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"