Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 23, 2024 | 8:10

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:gazeta2Titujt kryesorë:

Hafizi: Trajnerët trajtohen si lecka, situatë alarmante

Legjenda e futbollit korçar shpërthen pas ndeshjes Skënderbeu-Dinamo: Po zbrazen stadiumet, formula e re vret garën e ndershme. Duhet Superiore me 12 ekipe

Jani Kaçi: Kampionat i komanduar, arbitrat po vendosin ndeshjet

Erbim Fagu: Shansi “Tirana” rrëmbehet, ja çfarë më befasoi në debutim

Bardhi: Dinamo meriton Final 4, e vërteta me tifozët në Korçë

Partizani, sulmi duhet ribërë kundër Skënderbeut

Plas te shtanga, Qerimaj akuzon Gjozën

Humbje pa dhimbje, Milani kërkon të shmangë sot Liverpulin

Çalhanoglu: Jam si Pirlo, më i forti në botë

Kambiaso sulmues krahu, shpikja e radhës e Alegrit

100 gola në këtë sezon, në Europë asnjë si Liverpuli

Ançeloti, me Mbapenë një Real “rock & roll”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:gazetaTitujt kryesorë:

Kushti i opozitës/ Nuk siguroi 84 vota, PS-ja tërheq “Amnistinë” nga votimi

Ambasada e Izraelit dhe “Birra Korça” sjellin edicionin e parë të “Tirana Beer Tech”

Dokumentet në emisionin, “Vetting”: Ceno Klosi, një kryetatimor ‘offshore’, ja pasuritë e fshehura në Londër

Miratohet pakti me Italinë për emigrantët , Rama: Vepruam si vend anëtar i BE

Ish-të përndjekurit/ Lista e re me përfituesit, afatet për këstin e katërt

Shpikësi i lotarisë sportive, gazetari italian që u internua në Zvicër/ NGA BESNIK DIZDARI

DOSSIER

“Nga dhuratat e ilaçet falas, te kthimi i çantave dhe shalleve”, dosja e gjyqit të Nexhmijes më ‘93

OPINION

BRICS një realitet i ri ekonomik, apo një bashkim pa të ardhme/ NGA AKADEMIK. PROF.DR. ANASTAS ANGJELI

Mynih, paralele fatale mes Hitlerit dhe Putinit/ NGAGJENERAL PIRO AHMETAJ

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"