Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 6, 2023 | 8:10

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

gazeta2Titujt kryesorë:

Gjyqi me Shehin si telenovelë, Tirana faturë 63 mijë euro prej tifozëve

Hila drejt “divorcit”, ankth për Patrikun

Grezda ikën nga Partizani: Ja çfarë i thashë Demit!  E pësova prej fushës sintetike, s’doja të dëmtoja klubin

“Kisha një pakt me presidentin, duhet të ndryshojnë tapetin…”

Vllaznia/ Kriza e golit, vetëm 5 lojtarë kanë shënjestër

Lavdi me Barçën, Silvinjo sfidon Spanjën! Media iberike: Braziliani nuk është i zoti vetëm për Champions, hero edhe te Shqipëria

Flet babai: Titulli 2022, pengu i madh i Simones

Specialisti Alegri është rikthyer, ja si synon triumfin

Leao nuk e lëshon titullin: Milani fiton edhe pa mua

Kejn kërcënon Gjermaninë: Ua kemi marrë dorën!

“LOJTARI I VITIT”/ Mesi del hapur: Doja të kthehesha te Barça, por…

Deden e josh Kupa: Kalojmë në turin tjetër

EDITORIAL

Zotësia dhe “fati i madh” i Kombëtares së Shqipërisë/ Nga BESNIK DIZDARI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

gazeta1Titujt kryesorë:

Nga 11 Dhjetori/ Kompensimet, procedura për ndërtimet pa leje

ARRSH, 850 milionë lekë shpenzime për 6 kryqëzime, tenderi u fitua nga kompania me ofertën më të lartë

Shuhet Mirush Kabashi! Nga amaneti i gjyshit, te vendimi i Enverit që e shpëtoi nga përndjekja. Kush ishte ‘Sokrati’ i skenës shqiptare

Transferimi i emigrantëve në Shqipëri, Italia ratifikon paktin “Rama-Meloni”

SPECIALE

Ludovik Naraçi, nismëtari i artit e pedagogjisë shqiptare të violinës/ ZHANI CIKO

DOSSIER

Roli i mbretit Zog dhe kujt ia besoi Lef Nosi ruajtjen e dokumentit të Pavarësisë, censura që i bëri diktatura

OPINION

A mund të jenë tifozeritë, serbatorët e protestave?!/ NGA BEN ANDONI

Henry Kissinger, një figurë me përmasa botërore/ NGA QEMAL LAMAJ

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"