Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 5, 2023 | 8:10

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

gazeta

Titujt kryesorë:

Lirohet stoli, Partizani i shtron rrugën Shehit! Sot gjyqi i durrsakut me klubin e Tiranës, të kuqtë i bëjnë gati “kostumin”

Ikin dy ndihmësit e ish-trajnerit Zekiç, zbardhen prapaskenat

Blloku mbrojtës, “leva” që nxori Dinamon nga kriza

Vllaznia e brishtë, Mala jep sinjale rikthimi

Një lituanez për golat, Paulauskas: Egnatia nuk ndalet

Frikë te Tirana, Patrik rrezikon sërish 3 muaj! Tersi i brazilianit, sulmuesi i rikthyer pas 9 muajsh dëmtohet dhe mund të mungojë gjatë

Lufta për kampion dimri, ku kapen Interi e Juvja

Pritje e asiste, por Majk Menja stopon rinovimin

Penallti të padhënë e spiunazh, Barça akuzon arbitrat

Shifrat horror, Junajtid, asnjë fitore me “top 10”

Myler deri në 2025, pensionohet te Bajern Mynih

Flamurtari dhe Tomori, “fshesë” para festave

INTERVISTA

Ismajli “sfidon” të dashurën kroate: Ju tregoj forcën e Shqipërisë

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

gazeta11

Titujt kryesorë:

Lejet e legalizimeve/ Lista e re, zbardhen emrat e përfituesve në tri qarqe

“Droga shqiptare po mbërrin në Itali falë politikës”, “HuffPost Italia”: Rasti “Tahiri”, dëshmi e lidhjes së politikës me krimin

Anketimi, zyrtarët trysni ndaj qytetarëve, por rritet besimi te drejtësia

“Zogjtë” dhe “Ekuinoks”, endja nëpër yjësi e Timo Fllokos

Lufta ndaj kancerit/ “Family Hospital” lidh kontratën me Institutin Evropian të Onkologjisë

DOSSIER

Janë 60 mijë apo 200 mijë”. Minoriteti grek dhe çështja çame, përplasjet e forta midis Ramiz Alisë e Micotaqit në ‘91

OPINION

Mësime nga një vendim interesant i Gjykatës së Lartë/ NGA GENC POLLO

Ese me një dozë spec djegës, kripë, sheqer, zeher…/ NGA XHEVAT MUSTAFA

Një thirrje për të ruajtur tokën e ujin/ NGA PROF. DR. FRAN GJOKA

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"