Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 2, 2023 | 8:10

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

gazeta2

Titujt kryesorë:

Tirana-Partizani, derbi i forcës dhe revanshit! Bardheblutë kanë dilema të mëdha për sulmin, pas Hasanit rrezikon edhe Patrik

Dikur luante me Ahmatajn, Abilaliaj: Kam folur me Shehin, ja plani

Abazaj: Kam sakrifikuar për Tiranën, ëndërr ta vendos derbin

Shqipëria mban frymën për goglat, Sadiku: Ja si bëhet historia në Europian

Bejzade: Partizani favorit, “çelësi” është… Maget

Vllaznia sfidon Egnatian, Osmani: I ndalim

Shkodranët nuk kanë fituar kurrë në Rrogozhinë, Tetova: Jemi gati për tri pikët

Flamurtari do kthesën, Dede: Elbasani duhet të kënaqë tifozët

Juve për infarkt, Vlahoviç: Unë nuk lëviz që këtu

Maldini: Kardinale gënjeshtar, Milani ka humbur idealet

Napoli-Inter ose Osimhen-Lautaro, priten vetëtima

Pak Zidan e pak Bekham, Bellingam “galaktiku” total

Tuhel: Presioni te Bajerni? Kur zbuta Nejmar e Mbape…

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

gazetaTitujt kryesorë:

Zaptimi i pronave/ Lista e katërt me pronarët që përfitojnë kompensim

Raporti, DASH kritika qeverisë: Korrupsioni dhe sistemi i dobët gjyqësor penguan zbatimin e ligjit në të gjitha nivelet

Sot mblidhet Kuvendi Kombëtar, Berisha: Protesta që Shqipëria nuk i ka njohur më parë

Ndryshon sërish Kodi Rrugor, Balla: Ashpërsohen ndëshkimet

Shtesa e fondeve/ Vendimi, sa rriten pagat e prokurorëve dhe gjyqtarëve

PANORAMA PLUS

Jeta e re e Elia Zaharias, pas ndarjes nga Princ Leka

Armando Broja nis bashkëjetesën me blogeren

Emrat e rinj qe konfirmojnë prezencën ne “Big Brother”, Arbana në moderim, Luizi mbetet jashte. Efi shtatzënë?

Çfarë ndodhi në darkën private të Rita Orës në Prishtinë

OPINION

Në parlament po dhunohet opozita!/ NGA BLENDI KAJSIU

Kryetari pa vepra shkencore i Akademinë e Shkencave/ NGA FITIM ÇAUSHI

102-vjeçari që drejton shoqatën “Avni Rustemi” në Amerikë/ NGA KRISTO MËRTIRI

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"