Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 1, 2023 | 8:02

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

MixCollage-01-Dec-2023-07-09-AM-3641-433x300

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

p sport

Duka: Dua Serbinë në grup, ja kur rinovon Silvinjo

Tirana dënon Hilën para derbit, Hoxhallari: E mundim Partizanin

Propaganda me bastet, iku edhe një vit me miliona euro në të zezë

Lorenco Vila: Dinamo, për katërshen e parë

Skënderbeu, Gvozdenoviç do 11 “luanë”

Makth i anglezëve, Muçi supergol Aston Vilës

Partizani fiton Superkupën, bie në shtesë Flamurtar

Sfidon Monzën, Alegri: Iki apo jo, Juvja mbetet

Militao: Lautaro ka lindur gati, lider që 16 vjeç

Autogoli kuqezi, pa Champions-in 68 milionë humbje

Ramos futet në histori, shënoi golin e 10000-të

Skamje dhe mbathje të grisura, si u bë Valverde yll

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

FONDI 600 MILIONE LEKE/ Lista e tretë me pronarët, që përfitojnë kompensim

“Integrimi do të lidhet me çështjen e Belerit! Greqia ashpërson qëndrimin ndaj Shqipërisë, zbardhen kushtet

PS mbyll dyert e komisioneve hetimore, dorëzon draftin në Kuvend. Ndryshimet dhe si kufizohet e drejta e opozitës

“Nga Tirana në Tropojë”, Berisha fton qytetarët: T’i përvishemi diktaturës!

Dëshmia, Mediu: Jam hetuar në Europë e SHBA, por nuk gjetën asnjë shkelje

“Carmen”, drama e jetës së gruas që sfidoi çdo rregull dhe traditë

“Çnderojnë vajzat kineze”, letrat nga Pekini për sjelljet imorale të kursantëve shqiptarë. Zbardhet korrespodenca e panjohur

OPINIONE

Për identitetin e Kushtetutës së Shqipërisë/ PROF. DR. AURELA ANASTASI

A do zbardhë “nata” e Zogajt? NAMIR LAPARDHAJA

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"