Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 24, 2023 | 8:02

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

gazeta38-433x300

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni: gazeta2

Titujt kryesorë:

Egnatia sakaton ‘demat’, Olsi Rama: Të mos luhej

Partizani barazon në Rrogozhinë dhe e mbyll me 9 lojtarë, dëmtohen rëndë Preka dhe Bytyçi

Tirana bën “çmenduri” në fund, Halili: Lojtarët t’i vënë gishtin kokës

Teuta sfidon Skënderbeun, Gvozdenoviç driblon për Shqipëri-Serbi

Dinamo në “ashensor”, e nderon Hoxha ndaj Erzenit

Borxhet 2 milionë euro, Idrizi: Ja pse nuk paguaj

Maldini: Titulli i Interit, tentova Mesin për 10 ditë

Lautaro e Turam të frikshëm, por Juvja ka freski

Jo vetëm titulli, Reali e Barcelona lëvizën 1.6 mld euro

Uest Hemi nuk heq dorë, nis sulmin total për Brojën

Tuhel po numëron ditët, Bajerni do Alonson në 2024

Osmani: Pres ndryshimin, e mundim Laçin

INTERVISTA

Shqipet i shkojnë në “shtëpi”, Kapllani: Dua në grup Gjermaninë

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:gazeta1

Titujt kryesorë:

Legalizimi/ Lista e dytë me pronarët që përfitojnë kompensim

Ceno Klosi dështim spektakolar në krye të Tatimeve, KLSH: Në 2022 borxhi tatimor 1,4 mld euro, mosrealizimi i planit 90 mln euro

Marrëveshja mbërrin në Kuvend, opozita do ta çojë në “Kushtetuese”

Ardhja e nazizmit, tronditja deri në vetëvrasje e Stefan Cvajgut me bashkëshorten

SPECIALE

Historia! Në Arlington, aty ku gjendet “streha” e familjes Kenedi/ NGA UVIL ZAJMI

DOSSIER

“Atdheu është lakuriq. Më jepni një top t’i bie regjimit”, thirrja e Trifon Xhagjikës, poetit pa varr

OPINION

Shqipëria e sotme, peng dhe “sukses” shqiptar dhe ndërkombëtar/ NGA XHEVAT MUSTAFA

Luftën Nacionalçlirimtare nuk mund ta gjykojnë amatorë/NGA ZENO JAHAJ & AGRON BERDAJ

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"