Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 2, 2023 | 8:10

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:gazeta

Titujt kryesorë:

Dinamo sfidon shkodranët në Elbasan, trajneri: Nuk ndalemi, me arbitrat asgjë personale

Di Biaxho, testi i vërtetës me Vllazninë

Të dyja skuadrat me mungesa, Memelli: Duhej të kishim 3 pikë më shumë

“Ujqërit” tregojnë dhëmbët, Skënderbeu thyen Partizanin

Shfryhet Egnatia, Teuta ia bën “mat” me Filin

Lojtarë nga 5 kontinente, tani quajeni Tirana globale

Pogradeci dhe Luftëtari nuk falin, “poker” i Besëlidhjes

Bylisi pa frena, Elbasani e Flamurtari në “provim”

Ortek golash kuqezi, Uzunit i mjaftojnë 6 prekje

Lautaro jashtëtokësor, Inzagi: Bravo Asllani!

Okafor e Pulisiç, Milani bën kërdinë përballë Hysajt

Mes Atalantës dhe Juventusit fiton… mërzia

Skandal kundër Liverpulit, Klop: Faljet s’janë pikë

Bajerni ngec në Lajpcig, Kimish: Gola budallenjsh!

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:gazeta3

Titujt kryesorë:

Skema për pensionet/ Si do të njihen vitet e punës në komunizëm

“E kemi ndjekur dhe mbajtur nën vëzhgim…”, i penduari zbërthen planin e Laert Haxhiut për të vrarë prokuroren e SPAK

Sulm terrorist pranë ministrive në Ankara, Rama: Akt i neveritshëm frikacak, Shqipëria e dënon ashpër

Intervista/ Lleshaj: Vuçiç drejt konfrontimit ushtarak në Kosovë

Deklarata për KFOR, Basha kërkon Ramën në Kuvend: Serbia, delja e zezë

Profeti Muhamed, drita që lindi në shkretëtirën arabe, ndriçoi errësirën, udhëhoqi njerëzimin

OPINION

BE e papërfunduar: integrimi i Ballkanit Perëndimor, si një domosdoshmëri gjeostrategjike/ NGA TANJA FAJON ALEXANDER SCHALLENBERG GORDAN RADMAN GRLIQ

Ndikimi rus në Shqipëri, real apo… fantazi?/ NGA XHEVAT MUSTAFA

Inteligjencë Artificiale/ NGA DONIKA ÇAPI

DOSSIER

“Çelësi ishte në Moskë”! Hapat diplomatikë deri në tetorin e 1989, kush ishin baballarët e Ribashkimit të Gjermanisë

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"