Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 27, 2023 | 8:08

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama

 

FSHF fundos FSHF fundos FSHF fundos Tiranën, iranën, iranën, tani rrezikon sezonin

Viti perfekt, Partizani bonus 1 milion euro

Adili: Më thanë maqedonas, mora hak ndaj Tiranës

Idrizi: Edhe në hënë të luhet fiton Flamurtari

Sedloski: Vllaznia ka ende diçka në dorë

Berat Gjimshiti kërcënon: Inter, duam Champions-in

Alegri “falet” te Kieza, Pioli: Vendi i 4-t, jo i sigurt

“Lojtari i Vitit”, Haland dhe Pep: Duam tripletën

Dita e titullit, Dortmundi ofron 6 mln euro bonus

Mbyllet Rrethi Çiklistik, fiton britaniku Stedman

Shpëton Burreli, Pogradeci mbetet në të Dytën

Editorial

Kur një koncert mund të të “vjedhë” titullin e kampionit

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

 

panoramaa

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"