Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 26, 2023 | 8:15

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

p sport

Partizani prek titullin, Tirana në revoltë

Tronditet kampionati, tifozët rrahin gjyqtarët në Rrogozhinë

Penalltia që shkaktoi furtunë, ish-arbitri Lamçe: Nuk ishte

Kamzën dhe Tërbunin i përjashtuan, ja pse Tirana rrezikon pikët

Kolela: Faleminderit Bylis, por kemi edhe një finale me Teutën

Prestige-Kastriotët, sot ka drithërima për finalen

Vllaznia ngec me Laçin, Teuta sheh Europën

Çalhanoglu: Në Stamboll për historinë, Asllani…

Di Maria s’do të rinovojë, gruaja sulmon Alegrin

Zaniolo dhe një gjeorgjian, Milani vazhdon studimin

Nostalgjia, Mesi fton kapitenët e Barçës në Paris

Pep: Pimë të gjithë alkoolin e Mançesterit dhe sërish shkëlqyem

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

 panorama

Rivleresimi/ Kompensimi, pronarët që përfitojnë nga skema e re

“Konsumi do rritet”, Rama paralajmëron në verë rritjen e çmimit të energjisë elektrike

Efekti financiar 39 miliardë lekë, PS-PD bashkojnë votat për dyfishimin e pagave të tyre me pëlqimin e Presidentit

Rishfaqja e Bashës, Topi: T’i bëhet ‘skaneri’ i plotë, me Berishën të bëjnë transparencë!

Anketimi, DIHA: Problematike tenderët e lufta ndaj krimit

Nga këngët me Florin dhe Noizyn te shtëpia luksoze, jeta e re e Luizit

Refuzimi i kushtoi 17 vite burg! Polakja që e bënë spiune në këmbim të seksit për shefat e Sigurimit

OPINIONE

Koncert në fund të stinës dhe kronikë rrogash/ AGRON GJEKMARKAJ

Kush e prishi ceremoninë e 50-vjetorit të revoltës së Spaçit/ BESIM NDREGJONI

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"