Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 21, 2023 | 8:10

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

gazeta panorama (1)

Vllaznia, Xhaferi: Ju tregoj të vërtetën me Josën

Dinamo merr fitoren e vitit në Vlorë, zbardhet telefonata e Idrizit me Dukën

Koeficientët në Champions, shqiptarët rrezikojnë

Kolela: Kreu kënaqësi, Partizani është pjekur

Silvinjo e nis me faull, merr masa për spiunët

Apolonia i falet një penalltie, shfryn Oriku

Presing mbytës dhe Kostiç, si Alegri çmontoi Inzagin

Tonali fotografon Milanin: Kthehemi pas dy javësh

Nga Kupa e Mbretit te La Liga, Kesi “xhelati” i Realit

I dolën skemat në media, Nagelsman: Ende minj në ekip

Anglia humb pjesë, Mançini: Kam shpresa te Retegui

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

gazeta panorama (3)

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"