Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 23, 2024 | 8:23

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

RAPORTI I SPAK/ Dumani në Kuvend: Ulëritëse, lidhjet e zyrtarëve me krimin

Cameron inkurajon qeverinë: Vazhdoni reformat! Shqipëria histori suksesi. Pse e shkurtoi orarin e qëndrimit në Tiranë

Raporti i KLSH-së: Agjencia e Prokurimeve nuk zhvilloi asnjë hetim për PPP në dy vjet, masat që duhen marrë

Grupi i Dialogut mblidhet për votën e Diasporës, propozimi i KQZ-së

Preken nga investime publike, emrat e përfituesve

Gazetari që u përball me komunistët për të mbrojtur ata me “njolla në biografi”/ PROF. DR. ZYHDI DERVISHI

“Sytë t’i jepen ministrisë për punë shkencore”, akti mizor i dhunimit të kufomave të Sokol Sokolit e Tom Ndojës

OPINIONE

Dita E/ LEONARD DEMI

Republika e mafies/ LUÇIANO BOÇI

Ndryshimi si çlirim nga pengmarrjet e qeverive/ ERION PICIRI
Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

p sport

“Revolucion” te Tirana, trajner i ri dhe 6 largime

Gjimshiti në histori, kapiteni shqiptar ngre trofeun e Ligës së Europës

Finalja e titullit, Duro: Egnatia e meriton më shumë sesa Partizani…

Kuli: Duel i ekuilibruar, e vendosin penalltitë

Skënderbeu shet sulmuesin Xhantu për 200 mijë euro

Vllaznia e nis nga mbrojtja, rinovojnë dy

Elbasani i bën ofertë Bruno Ditës

Lushnja, bashkia i hap rrugën shitjes së klubit

Skandal me rrogën e Mesit te Barça, përfshihet Ceferin

“Interi nuk ndalet”, reagon grupi amerikan

Pioli: Me Milanin deri në fund, javë me emocione

Modriç edhe një sezon madrilen, Kros: Ja ëndrra

Ilir Daja magjik, fiton gjithçka në Kosovë
Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:

gsh

DUMANI KERKON MANDAT TE DYTE PER PROKURORET: S’PRANOJ PRESION POLITIK

Ministri britanik në Tiranë, Cameron-Ramës: Vazhdoni reformat, do ju ofrojmë ndihmë në gjyqësor

Megaoperacioni “Revanshi” i SPAK/ Arrestohet në Itali Arian Tuku, dhëndri i ish-deputetit Arben Ndoka

Qëndrimet e Shqipërisë, Meta: Rama ka bërë dhe bën shërbime anti-Kosovë

Edhe pas hartës së re gjyqësore, Këshilli i Lartë Gjyqësor kërkon shtim prej 6 gjyqtarësh

Studentët po tkurren me shpejtësi/ Në vitin 2022- 2023, diplomat bachelor rënie vjetore me 13.8%

Vito Kapo: Në korrik të ‘44 u caktova sekretare personale e Enver Hoxhës

Ish-të përndjekurit, lista e re me emrat e 15000 përfituesve

OPINION I DITES

Koha tregoi se historia e Falkones nuk ishte ajo e një sakrifice të kotë/ Nga ZAMIR PODA

Biletat ajrore më të lira në botë?/ Nga FATOS ÇOÇOLI

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"