Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 18, 2024 | 8:18

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

gazeta2Titujt kryesorë:

Ngjarje kriminale/ SPAK-u godet “kokat e krimit”, 43 urdhërarreste, shënjestrat

“Bonusi 8% dhënë kompanisë që nuk ekzistonte”, VOA: Agaçi, në SPAK për procedurat mbi inceneratorin e Tiranës

Tryeza/ “Na cenohet siguria”, gazetarët: Sulmet, shqetësuese

Pensionet/ Si merret kompensimi për dritat dhe zerohen taksat e bashkisë

Shfaqja/ Tirana mirëpret “Vallëzimin me Hijet” të Pluton Vasit

PERSONAZH

Massimiliano refuzon të përballet me Heidin, por vjen në Shqipëri, çfarë zbulon menaxherja e artistit

Egla merr informacion nga jashtë? Deklarata e aktores që ngre dyshime

Lidhja konfliktuale, Arbri e Arnita ndahen pas 5 muajsh krize

Arbana Osmani si sipërmarrëse, veshjet luksi te moderatores

OPINION

Shoqëria dhe efektet sociale të teknologjisë dixhitale/ GËZIM TUSHI

Ruajna Zot nga poetët, jo të vërtetët…!/ NGA XHEVAT MUSTAFA

Putin në Kinë, një aleancë për të sfiduar Perëndimin/ NGA BESIM MULAJ

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

gazeta3

Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:

gazeta1

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"