Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 9, 2022 | 8:14

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Collage-Maker-09-Dec-2022-07.01-AM-433x300

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

 panorama

REAGIMI OPOZITAR / Berisha: Revolucion, regjimi nuk rrëzohet me deklarata

Prishja e “Prestige Resort”, ish-kryeprokurori i Italisë: Të nisin hetimet për zyrtarët që urdhëruan shembjen pa ligj

Ministria e Jashtme për largimin e Yuri Kim, Salianji: Presion pas deklaratave për kreun e ri të SPAK

SELDI: Shqipëria vuan nga korrupsioni dhe kapja e shtetit nga bizneset

 Legalizimet, emrat e rinj që marrin tapinë në Tiranë e rrethe

Pas Samitit të BE-së, Kryeministri fluturon nga Aliyev-i tek Erdogan-i

“Enveri nisi i pari sulmin ndaj ballistëve, ata kërkuan strehë te forcat gjermane”

OPINIONE

Një akt i shëmtuar që priret të destabilizojë/ REDI SHEHU

Pse Ramës i duhej tritoli ndaj Hysenbelliut?ARTUR ZHEJI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

p sport

KROACIA SFIDON BRAZILIN

Van Gal provokon Argjentinën

Brazili “rrëmben” edhe Ançelotin, Tite premton: Samba ndaj kroatëve

Skaloni: Dikush na spiunon te Holanda, por do të fitojmë ne

Mbape-Kejn, flet mësuesi Poçetino: Ja ku ndryshojnë

Kërcënoi me bojkot se nuk luajti, Ronaldo nën akuzë

Spanjë “adios” Luis Enrikes, vjen De la Fuente

“Muskujt bardheblu”, Aleksi dhe Deliu: Fitojmë titullin

U shit në Kore, Asani: Partizani nuk… “ngopej”

Hakaj: Gabuam, por e shlyejmë në kampionat

Rroca: E pres Kombëtaren derisa të lë futbollin

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"