Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 5, 2022 | 8:22

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Mbape SMS anglezëve, Holanda sfidon Argjentinën

Rama shkatërron “Prestige Resort”, Hysenbelliu: Hakmarrje, por nuk më demoralizon

Plas te Kukësi, Zivkoviç: Drejtori më goditi me grusht

Gurishta: Do të jetë spektakël ndaj Tiranës

Partizani bind kundër turqve, çlirohet Mensah

Skënderbeu fundos Apoloninë, mjafton Lika

Luzitanët e duan Ronaldon në stol, Shaqiri: CR7 nuk vdes kurrë

Brazili gjen Nejmarin, Tite: Është gati për ne

Van Gal shfrenohet pas kualifikimit: Ky, Botërori ynë

Lahm: Katastrofë, të jemi gati për “Euro 2024”

“Katar 2022”, një Botëror që luhet me 35.7 km/h

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

TRITOL MBI “PRESTIGE”/ Shkatërrohet me 70 kg eksploziv resorti me leje

IKMT hedh në erë “Prestige”, Irfan Hysenbelliu: Hakmarrje personale e Ramës dhe Ballukut për mediat, nuk demoralizohem

Marrëdhëniet Shqipëri-SHBA, Yuri Kim: Një nder i veçantë të shërbej këtu

Të përndjekurit, emrat shtesë që marrin dëmshpërblimin

Primaret në PD, përcaktohen kandidatët e opozitës për zgjedhjet lokale

Amant Josifi në kërkim nga drejtësia spanjolle, Rama e “shet”, merr në mbrojtje vëllanë

Dokumentet e panjohura, urdhrat e Ballit Kombëtar për sekuestrime të pronave në jug të vendit

OPINIONE

Besnikët e verbër të IKMT-së iu bindën individit dhe jo ligjit/ Nga ZEF PREÇI

A po nis agonia e së majtës në Shqipëri?!/ Nga BEN ANDONI

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"