Dëbora pushton juglindjen, anulohet ndeshja e Kategorisë së Parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 29, 2022 | 11:41

Dëbora pushton juglindjen, anulohet ndeshja e Kategorisë së Parë

Dëbora pushtoi juglindjen e vendit, në orët e para të mëngjesit së ditës së sotme, duke e bërë të pamundur zhvillimin e ndeshjes së Kategorisë së Parë, mes Maliqit dhe Vorës.

Devollli stadiumi debora 3 logo

“Panorama Sport”, mëson se zyrtarët,duke parë gjendjen e fushës së Devollit, ku ishte planifikuar të zhvillohej ky duel, vendosën që ishte e pamundur që kjo sfidë të luaj, për shkak të trashësisë së dëborës, duke e shtyrë për në një ditë tjetër.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"