Kushërira e Iker Kasijas ndez rrjetin me fotot e saj të nxehta

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 2, 2024 | 17:13

Kushërira e Iker Kasijas ndez rrjetin me fotot e saj të nxehta

Të jesh e afërmja e një sportisti të famshëm mund të bëhesh e njohur. Natyrisht, duhet edhe një imazh dhe një menaxhim i mirë.

bandicam 2024-05-02 17-07-30-433

Një rast i tillë është Alba Kasijas, kushërira e ish-portierit të Real Madridit dhe Spanjës, Iker. Ajo u bë e njohur disa vite më parë si një nga protagonistet e versionit iberik të “Meshkuj dhe Femra” duke përfituar jo pak si kushërira e Iker Kasijas.

bandicam 2024-05-02 17-07-04-048

Por jo vetëm kaq. Me mbi 500 mijë ndjekës vetëm në Instagram, bukuroshja Albita është kthyer edhe në një influencuese shumë të vlerësuar dhe fotot e saj janë gjithmonë seksi dhe të guximshme, ku shpesh shfaqet provokuese me bikini.

bandicam 2024-05-02 17-09-04-131

Mijëra komente në rrjetet sociale për të, ku nuk mungojnë edhe pyetjet për legjendën e portës.

bandicam 2024-05-02 17-07-06-609

bandicam 2024-05-02 17-07-09-025

bandicam 2024-05-02 17-07-18-109

bandicam 2024-05-02 17-07-26-916

bandicam 2024-05-02 17-07-38-124

bandicam 2024-05-02 17-07-57-986

bandicam 2024-05-02 17-08-03-083

bandicam 2024-05-02 17-08-11-358

bandicam 2024-05-02 17-08-18-604

bandicam 2024-05-02 17-08-21-615

bandicam 2024-05-02 17-08-27-666

bandicam 2024-05-02 17-08-31-079

bandicam 2024-05-02 17-08-36-201

bandicam 2024-05-02 17-08-39-326

bandicam 2024-05-02 17-08-59-389

bandicam 2024-05-02 17-09-22-056

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"