Kupa e Shqipërisë për moshat U-17 dhe U-19, mësoni datat e oraret për turin e dytë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 13, 2021 | 20:17

Kupa e Shqipërisë për moshat U-17 dhe U-19, mësoni datat e oraret për turin e dytë

Pas mbylljes së turit të parë të Kupës së Shqipërisë, për moshat U-17 dhe U-19, nesër do të fillojnë ndeshjet e turit të dytë.

kupa-moshat-u17

Në gjitha këto ndeshje do të zhvillohen më kompleksin Internacional në Pezë Helmës. Ndërkohë janë zbuluar edhe datat së bashku me oraret e ndeshjeve për këto mosha.

17

19179

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"