Korabi nuk gabon, mund në miqësoren e zhvilluar në Kamzë Burrelin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 29, 2023 | 20:42

Korabi nuk gabon, mund në miqësoren e zhvilluar në Kamzë Burrelin

Korabi ka fituar në miqësore kundër Burrelit me rezultatin 3-1, e zhvilluar ditën e sotme në stadiumin e Kamzës.

korabi

Ishin Lilaj dhe Taulant Marku ata që shënuan dy golat e parë për dibranët në pjesën e parë.

Korabi Burreli

Në të dytën ishte Xhafa me anë të një penalltie që i dha fitoren Korabit. Ndërkohë golin e vetëm për skuadrën e Burrelit e realizoi futbollisti i huaj Justin.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"