Klubi anglez zyrtarizon “divorcin” me Rei Manajn, sulmuesi i Kombëtares mbetet pa ekip

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 8, 2023 | 13:43

Klubi anglez zyrtarizon “divorcin” me Rei Manajn, sulmuesi i Kombëtares mbetet pa ekip

Futbollisti i Kombëtares kuqezi, Rei Manaj nuk është më pjesë e klubit të Uatfordit.

manaj

Lajmi u bë i ditur nga vetë klubi përmes një postimi në Twitter. Ata zbuluan se kanë ndërprerë kontratën me marëveshje.


Sulmuesi u transferua tek Uatfordi në Championship në korrikun e 2022-it dhe që atëherë ka regjistruar 7 paraqitje duke shënuar dhe një gol.

25-vjeçari nga Lushnja në të kaluarën ka qenë pjesë e Interit apo edhe e Barcelonës B dhe tani i duhet të gjejë sa më shpejt një skuadër të re.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"