Kishte humbur prej ditësh, gjendet i pajetë trupi i futbollistit në Spanjë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 23, 2023 | 13:00

Kishte humbur prej ditësh, gjendet i pajetë trupi i futbollistit në Spanjë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Spanjë, me futbollistin David Garsia Mitogo që është gjendur i pajetë.

666

Trupi i tij u gjend në bregun e lumit Avia nga forcat policore.

Ai ishte shpallur i humbur që nga 11 maji dhe policia ka konfirmuar se trupi i pajetë i takon futbollistit të Atletiko Arnoias.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"