Kiara Nasti, pa filtra: Gjoksi i madh është më i bukur

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 17, 2024 | 19:42

Kiara Nasti, pa filtra: Gjoksi i madh është më i bukur

Kiara Nasti gjatë një komunikimi me fansat në rrjetet sociale i është përgjigjur disa pyetjeve, duke rrëfyer pse ka bërë ndërhyrje për të zmadhuar gjoksin.

bandicam 2024-04-17 19-37-47-724

“Mendoj që cicat e mëdha janë më të bukura dhe me zor pres që t’i bëj sërish”, është shprehur blogerja italiane, bashkëshortja e futbollistit të Lacios, Matia Zakanji.

bandicam 2024-04-17 19-34-54-989

bandicam 2024-04-17 19-35-05-102

bandicam 2024-04-17 19-35-08-702

bandicam 2024-04-17 19-35-13-924

bandicam 2024-04-17 19-35-35-515

bandicam 2024-04-17 19-36-16-047

bandicam 2024-04-17 19-36-22-964

bandicam 2024-04-17 19-36-32-102

bandicam 2024-04-17 19-37-13-127

bandicam 2024-04-17 19-37-26-339

bandicam 2024-04-17 19-37-30-020

bandicam 2024-04-17 19-37-35-303

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"