Kërkohet zgjidhje për sulmin, opsioni fundit i Interit për repartin ofensiv është…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 29, 2023 | 13:10

Kërkohet zgjidhje për sulmin, opsioni fundit i Interit për repartin ofensiv është…

Artem Dovbyk ishte një nga elementët më të vështirë për t’u markuar nga Açerbi dhe italianët e tjerë në ndeshjen e fundit mes Ukrainës dhe Italisë në Leverkusen, por mbrojtësi italian mund ta ketë shok skuadre shumë shpejt sulmuesin.

dovbyk

Siç raporton “todofichajes.com”, Interi po monitoron sulmuesin ukrainas të Gironës, që vështirë se do ta ndalojë 26-vjeçarin të transferohet në një klub të madh.

Kështu Marota ka nisur nga puna për të bindur ukrainasin që të zgjedhë Interin në janar.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"