Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 3, 2024 | 8:08

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Sot, më 3 mars 2024, dollari amerikan blihet me 95.5 lekë dhe shitet me 96.4 lekë.

kembimi-valutor-1

Euro blihet me 103.6 lekë dhe shitet 104.2 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 107.8 lekë, ndërsa në shitje me 108.5 lekë.

Paundi britanik blihet me 120.6 lekë dhe shitet me 121.5 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.2 lekë, ndërsa në shitje me 71.5 lekë.

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"