Këmbimi valutor 28 shkurt/ Rritet dollari, por çfarë ndodh me euron dhe monedhat e tjera

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 28, 2024 | 8:30

Këmbimi valutor 28 shkurt/ Rritet dollari, por çfarë ndodh me euron dhe monedhat e tjera

euro-1-1

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 95.5 lekë dhe do shitet me 96.4 lekë.

454

Monedha evropiane do blihet me 103.5 lekë dhe do shitet me 104.1 lekë, ndërsa franga zvicerane sot do blihet me 108.2 lekë dhe do shitet me 109.2 lekë.

Ndërkohë paundi britanik në tregun shqiptar të këmbimit valutor do blihet me 120.6 lekë dhe do shitet 121.6 lekë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"