Këmbimi valutor 23 maj/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 23, 2024 | 8:46

Këmbimi valutor 23 maj/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar do blihet me 92.2 lekë dhe do shitet me 93.1 lekë.

kembimi

Ndërkohë monedha evropiane euro do blihet me 100 lekë dhe do shitet me 100.6 lekë.

Franga zvicerane sot në tregun shqiptar do blihet me 100.6 lekë dhe do shitet me 101.6 lekë.

Ndërsa paundi britanik do blihet me 117 lekë dhe do shitet me 117.9 lekë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"