KATEGORIA E TRETË/ Start perfekt i kampionatit, AF Elbasani regjistron fitoren e tretë radhazi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 21, 2021 | 12:00

KATEGORIA E TRETË/ Start perfekt i kampionatit, AF Elbasani regjistron fitoren e tretë radhazi

AF Elbasani nuk di të ndalet, teksa arrin fitoren e tretë radhazi po në kaq ndeshje në Kategorinë e Tretë.

AF ELBASANI 2

Skuadra e Stojkut arriti një sukses ditën e sotme me rezultatin 4-0 ndaj ekipit të Eagles.

Autorët e golave ishin Gava, Mici, Hyshmeri dhe Çota të cilët i dhanë kështu tre pikë të tjera të rëndësishme skuadrës verdheblu.

AF Elbasani mban vendin e parë në Kategorinë e Tretë me 9 pikë të plota, duke realizuar në total 17 gola dhe duke mos pësuar asnjë.

FT | AF ELBASANI 4-0 EAGLES

Gava, Mici, Hyshmeri, Çota

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"