KATEGORIA E TRETË/ Shtyhet sfida mes Klosit dhe Prestige MFC, zbulohet arsyeja

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 26, 2023 | 14:00

KATEGORIA E TRETË/ Shtyhet sfida mes Klosit dhe Prestige MFC, zbulohet arsyeja

Sfida e Kategorisë së Tretë mes Klosit dhe Prestige që ishte planifikuar të luhej ditën e sotme, është shtyrë për një datë tjetër.

KATEGORIA E TRETE

Arsyeja për këtë ishte bora e dendur, e cila kishte mbuluar të gjithë fushën sportive të “Dali Farruku”.

Tashmë pritet vetëm njoftimi i Federatës se kur do të luhet ky duel.

WhatsApp Image 2023-11-26 at 16.31.03 (1)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"