KATEGORIA E PARË/ Bylisi pa mëshirë ndaj Tomorit, trajneri Resuli debuton me fitore te Flamurtari

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 2, 2023 | 15:32

KATEGORIA E PARË/ Bylisi pa mëshirë ndaj Tomorit, trajneri Resuli debuton me fitore te Flamurtari

Tre nga pesë ndeshjet e luajtura sot në Kategorinë e Parë u mbyllen pa gola. Bylisi ka bërë detyrën duke mos pasur mëshirë as ndaj Tomorit.

topi-kategoria-e-pare

Ndërsa Flamurtari ka fituar 1-0 ndaj Kastriotit, rezultat i cili do të thotë debutim me fitore për trajnerin e ri Dritan Resuli.

Besa-Apolonia, Burreli-Vora dhe Korabi-Luzi u mbyllen në shifrat 0-0.

REZULTATET 

BESA 0-0 APOLONIA

BURRELI 0-0 VORA 

FLAMURTARI 1-0 KASTRIOTI 

25′ Di Estefano

KORABI 0-0 LUZI 

TOMORI 0-2 BYLIS 

53′ Kasaj, 71′ Emini

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"