KATEGORIA E DYTYË, GRUPI A/ Valbona dhe Veleçiku e kthejnë në goleadë, njihuni me të gjitha rezultatet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 6, 2023 | 15:23

KATEGORIA E DYTYË, GRUPI A/ Valbona dhe Veleçiku e kthejnë në goleadë, njihuni me të gjitha rezultatet

Kanë përfunduar duelet e javës së 6-të të vlefshme për Kategorinë e Dytë, Grupi A.

kategoria-e-dyte

Valbona kryesuese ka fituar me rezultatin e thellë në transfertën ndaj Shënkollit. Miqtë kanë triumfuar me rezultatin 4-1. Nga ana tjetër edhe Veleçiku ka fituar me goleadë.

Besëlidhja i ka marrë 3 pikët Sopotit dhe  Tërbuni ka mundur me 2 rrjeta të tundura Naftëtarin.

REZULTATET

SOPOTI-BESËLIDHJA 1-2

SHËNKOLLI-VALBONA 1-5

VELEÇIKU-MURLANI 5-0

TËRBUNI-NAFTËTARI 3-0

GRAMSHI-ALBANËT 4-0

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"