Kategoria e Dytë/ Stiven Puci optimist për të ardhmen e Luftëtarit dhe realizimin e objektivit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 22, 2024 | 22:47

Kategoria e Dytë/ Stiven Puci optimist për të ardhmen e Luftëtarit dhe realizimin e objektivit

Luftëtari pas fitores 2-1 në fushën e vështirë të Delvinës, po vijon përgatitjet për ndeshjen e radhës. Devolli është kundërshtari i radhës për t’ u mposhtur në shtëpi. I këtij mendimi është dhe Stiven Puci i rikthyer pas dëmtimit dymujor, teksa për “Panorama Sport” tha:

luftetari

“Më vjen mirë që hodha pas krahëve dëmtimin. Aktivizimi në ndeshjen me Delvinën për më shumë sesa 35 minuta, më mjafton për të qenë optimist për të ardhmen. Do jem i gatshëm për të dhënë gjithçka për fanellën e Luftëtarit për arritjen e objektivit, ngjitjen në Kategorinë e Parë”.

Luftëtari në përballjen me Devollin pritet të jetë i kompletuar në organikë, teksa do të këtë në përbërje emra, si Galuber, Ziaj, Çelo e Tuni, të skualifikuar, por dhe Astrit Ramën të rikuperuar tashmë.

TOMOR SHEHU -PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"