KATEGORIA E DYTË, GRUPI B/ Oriku befason Pogradecin, Delvina dhe Shkumbini marrin 3 pikët. Ja të gjitha rezultatet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 22, 2023 | 22:22

KATEGORIA E DYTË, GRUPI B/ Oriku befason Pogradecin, Delvina dhe Shkumbini marrin 3 pikët. Ja të gjitha rezultatet

Kanë përfunduar të gjitha duelet e Grupit B, në Kategorinë e Dytë.

kategoria-e-dyte

Pogradeci ka arritur të marrë vetëm 1 pikë në transfertën me Orikun, ndërsa Delvina ka fituar me goleadë ndaj Këlcyrës.

Shkumbini ka triumfuar ndaj Labërisë ndërsa Maliqi dhe Butrinti janë ndarë në barazim pa gola.

 

REZULTATET 

MALIQI – BUTRINTI 0-0

ORIKU – POGRADECI 1-1

TURBINA – DEVOLLI 1-0

KËLCYRA – DELVINA 0-4

SHKUMBINI – LABËRIA 3-1

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"