KATEGORIA E DYTË, GRUPI B/ Feston Luftëtari dhe Shkumbini, Pogradeci fiton në frymën e fundit. Të gjitha rezultatet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 6, 2023 | 15:23

KATEGORIA E DYTË, GRUPI B/ Feston Luftëtari dhe Shkumbini, Pogradeci fiton në frymën e fundit. Të gjitha rezultatet

Kanë përfunduar të gjitha duelet e  vlefshme të javës së 6-të të Kategorisë së Dytë, Grupi B.

kategoria-e-dyte

Luftëtari mori 3 pikët ndaj Këlcyrës ndërsa Pogradeci fitoi në frymën e fundit me rezultatin minimal 1-0. Shkumbini ka mposhtur Devollin me rezultatin 3-2. Ndërsa dy sfidat e tjera Maliqi-Delvina dhe Oriku-Labëria e mbyllën në barazimet 1-1 duke ndarë pikët

REZULTATET

POGRADECI 1-0 BUTRINTI

KËLCYRA 0-1 LUFTËTARI 

MALIQI 1-1 DELVINA 

ORIKU 1-1 LABËRIA 

SHKUMBINI 3-2 DEVOLLI 

TURBINA PUSHIM

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"