KATEGORIA E DYTË, GRUPI A/ 20 gola në 5 ndeshje, Vora dhe Sopoti nuk zhgënjejnë. Të gjitha rezultatet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 15, 2023 | 22:22

KATEGORIA E DYTË, GRUPI A/ 20 gola në 5 ndeshje, Vora dhe Sopoti nuk zhgënjejnë. Të gjitha rezultatet

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e vlefshme për javën e 19-të në Grupin A në Kategorinë e Dytë.

kategoria-e-dyte

 

Valbona ka mposhtur me goleadë Shënkollin në transfertë, ndërsa Murlani nuk ka gabuar përballë Gramshit duke e mundur me 2 gola.

Edhe Veleçiku ka fituar me 5 gola, ndërsa Sopoti ka fituar në transfertë kundër Bulqizës. Vora ka mundur Naftëtarin me rezultatin 2-0.

REZULTATET

SHËNKOLLI 2-5 VALBONA 

MURLANI 2-0 GRAMSHI 

VELEÇIKU 5-0 ILIRIA

VORA 2-0 NAFTËTARI 

BULQIZA 1-3 SOPOTI 

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"