KATEGORIA E DYTË/ 12 gola në të gjitha sfidat, Adriatiku suprizon Naftëtarin. Të gjitha rezultatet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 11, 2023 | 15:26

KATEGORIA E DYTË/ 12 gola në të gjitha sfidat, Adriatiku suprizon Naftëtarin. Të gjitha rezultatet

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e vlefshme për javën e 7-të në Kategorinë e Dytë.

kategoria-e-dyte

Valbona mposhti Sopotin me rezultatin 2-1 dhe Besëlidhja fitoi ndaj Veleçikut me rezultatin 3-1. Iliria mposhti Gramshin me rezultatin e pastër 2-0 dhe Shënkolli fitoi në transfertën me Albanët.

Naftëtari dhe Adriatiku ndanë pikët pas barazimit 1-1.

GRUPI A/ JAVA 7

BESËLIDHJA 3-1 VELEÇIKU

VALBONA 2-1 SOPOTI 

ALBANËT 0-1 SHËNKOLLI 

ILIRIA 2-0 GRAMSHI 

NAFTËTARI 1-1 ADRIATIKU 

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"